21-09-2018

Zapraszamy uczniów z dokumentami potrzebnymi do wolontariatu (KLIKNIJ)
Nasza szkoła przystąpiła do akcji, której celem jest zbiórka artykułów szkolnych zatytułowana „100 wyprawek dla polskich dzieci na Kresach na stulecie odzyskania niepodległości od młodzieży z województwa łódzkiego”.
Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczynamy od sukcesu Nikoli Krupy, która wyśpiewała główną nagrodę!
W roku szkolnym 2018/19 uczniowie klas IV-VIII będą się uczyć informatyki w nowej pracowni komputerowej. Zapraszamy :)
3 września wypoczęci po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej uczniowie wrócili do szkoły. Wszyscy w radosnych humorach udali się do sal, aby spotkać się z wychowawcami i kolegami i koleżankami z klasy.
Szczególnie gorąco witamy wszystkich pierwszoklasistów. Mamy nadzieję, że bardzo szybko się zaaklimatyzujecie w naszej szkole i że będziecie się w niej czuli jak w domu :) Wszystkim życzymy samych szóstek i piątek w nowym roku szkolnym.
W związku z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w  SP 12 zaplanowano wystawę: 100 na 100, czyli sto wydarzeń dziejowych na stulecie odzyskania niepodległości.
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018
Wykaz najważniejszych sukcesów naszych uczniów w konkursach szkolnych.
Nasza witryna szkolna świętuje 16 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)
Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników, które należy zakupić na nowy rok szkolny 2018/2019:

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12piotrkow@op.pl

Wtorek 25 września 2018

Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd