W ramach cyklu „Niecodzienne spotkanie z Patronem” nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili  dla uczniów klas czwartych zajęcia biblioteczne w Sali Patrona i czytelni szkolnej.
Zakończył się I Szkolny Konkurs Informatyczny dla klas piątych na najlepszy projekt kartki świątecznej. Do konkursu zgłoszono 26 prac.
25-02-2020

Konkurs plastyczny

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w Konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
24-02-2020

Podziękowanie

Biblioteka szkolna składa serdeczne podziękowanie pani Gabrieli Szymańskiej-Kaczmarek za nieodpłatne przekazanie na rzecz biblioteki 40. pozycji książkowych, które w znacznym stopniu zwiększyły nasz księgozbiór.
Dnia19 lutego 2020 roku, uczniowie klasy Ib wzięli udział w zajęciach dogoterapii.
24-02-2020

UWAGA!

Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego ogłaszają nabór do klasy IV sportowej o profilu piłki koszykowej dla chłopców i dziewcząt na rok szkolny 2020/2021.
Walentynki to czas przyjaźni, miłości, życzliwości, radości. W tym dniu w naszej bibliotece szkolnej dominował kolor czerwony określany symbolem miłości.
30 stycznia 2020 r. odbył się w Woli Krzysztoporskiej I Międzyszkolny Konkurs „America – Land of Beauty and Splendour”.
11 lutego w całej Polsce obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu 2020. W obchody włączyła się także nasza szkoła.
W dniu 14 lutego, z okazji Święta Zakochanych w naszej szkole przedstawiono program artystyczny pt. „Walentynki z przymrużeniem oka”.
Na pożegnanie karnawału uczniowie nazej szkoły klas I-III wzięli udzial w balu. Jak widać na zdjęciach, pomysłów na szaloną kreację im nie brakowało.
W dniu 05.02.2020r. w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najładniejszą maskę karnawałową.
Mamy pierwszy numer szkolnej gazetki - „WIeści z ostatniej ławki”. Gazetka tworzona przez uczniów naszej szkoły dla całej społeczności szkolnej.
Uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły wzięli udział w 9 edycji ogólnopolskiego konkursu na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST.

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Rozpoczynamy zbiórkę rzeczy do świetlicy szkolnej. Chcemy doposażyć ją w ciekawe książki, komiksy, gry planszowe, zabawki, klocki, piłki, skakanki i inne. Pragniemy aby każde dziecko mogło znaleźć coś interesującego dla siebie. Jeśli posiadacie powyższe rzeczy, podarujcie im drugie życie i podzielcie się z innymi.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl