5 grudnia odbył się finał konkursu "Moje drzewo genealogiczne". Była to już siódma edycja konkursu, który się odbywa pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
We wtorek 7 XII odbyło się uroczyste rozdanie nagrod w konkursie "Moj krajobraz".
6 grudnia z okazji Mikołajek klasy IVe i IVb wybrały się na wycieczkę do Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie na spektakl pt. "Gałganiarz i Patyczek".
5 grudnia Google postanowiło uczcić 50-lecie istnienia programowania dla dzieci, ucząc tej umiejętności prostą grą z zajączkiem "Coding for Carrots".
Mikołajkowe zabawy dzieci świetlicowych:)
W dniu 28 XI  odbyło się spotkanie z pielęgniarką szkolną Elżbietą Jagodzińską skierowane do uczniów klas pierwszych naszej szkoły.
Dnia 22 listopada klasa III f i III h wybrały się na wycieczkę do "Ceramilandii" w Lutomiersku.
W środę, 6 grudnia 2017 roku,  w bibliotece szkolnej oraz w salach lekcyjnych odbyło się „Mikołajkowe czytanie ” w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.
06-12-2017

Mikołajki w SP12

6 grudnia, już rano zaraz po przebudzeniu, na wiele dzieci czekał drobny prezent ukryty pod poduszką.
06-12-2017

Paczka od serca

Czas świąt to nie tylko czas czekania na prezenty ale również czas na obdarowywanie.W tym szczególnym okresie warto nieść pomoc innym potrzebującym rodzinom.
Marysia Paradowska z klasy VIc zwyciężyła indywidualnie w Mikołajkowym Turnieju Szachowym, który odbył się 5 grudnia w hali Osir.
Jak corocznie, piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w pierwsze sobotnie, grudniowe dopołudnie Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.
20 października 2017 uczniowie klasy VII c i VII h wzięli udział w festynie pod hasłem „Budowlanka bawi Reymontem”. Festyn zorganizowany został przez Zespół Szkół Budowlanych w Piotrkowie Tryb., w parku miejskim przy ul. Żeromskiego.
Z okazji Andrzejek w naszej szkole odbyła się dyskoteka, na którą przybyły tłumy uczniów :) Zapraszamy do galerii :)
05-12-2017

Thanksgiving Day

W dniu 23 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie z okazji Święta Dziękczynienia (Thanksgiving Day) obchodzonego w Stanach Zjednoczonych.

ul. Belzacka 104/106
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12piotrkow@op.pl

Poniedziałek 11 grudnia 2017

Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga

Podoba Ci się nowa wersja naszej witryny?

Zobacz wyniki