8 kwietnia 2019 roku wzięliśmy udział w ogólnopolskim strajku nauczycieli. Naszym celem było nie tylko uzyskanie wyższych wynagrodzeń, ale przede wszystkim walka o poprawę systemu oświaty i godność zawodu nauczyciela.
W dniu 6 kwietnia 2019r.uczniowie klas trzecich: Marcin Klimczak, Natan Krawczyk, Tobiasz Nowakowski, Wojciech Adaszek, Julia Płusa oraz Stanisław Krawczyk wspaniale spisali się w Konkursie Matematycznym "Mała, tęga głowa" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Piotrkowie Tryb.
3 kwietnia 2019 roku został zorganizowany w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Moja Ojczyzna”. Była to już IX edycja. Wzięło w nim udział 32 uczniów z klas IV – VIII.

10-04-2019

IV miejsce Mateusza

Uczeń klasy VId Mateusz Urbański zajął IV miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
6 kwietnia na terenie Uniwersytetu im. J.Kochanowskiego w Piotrkowie odbył się piknik "Powitanie Wiosny".
Zakończył się I etap Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego INFOM@T 2019.
Dnia 27 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Mistrzostwach Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu klas IV – VI w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł".

W wyniku przeprowadzonego referendum strajkowego większość nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 12  opowiedziała się za strajkiem. Z w/w  powodów od dnia 8.04. 2019 r.  w szkole nie będzie zajęć  dydaktyczno-wychowawczych.
29 marca w naszej szkole odbył się półfinał mistrzostw województwa łódzkiego w piłce koszykowej popularna gimnazjada.
Trwa XVII edycja Konkursu na Najlepszego Sportowca SP NR 12. Podajemy wyniki zebrane do 1. kwietnia. Szczegóły  TUTAJ.
W czasie zajęć uczniowie klasy Ic poznali budowę Układu Słonecznego, obejrzeli filmy prezentujące ciekawostki związane z kosmosem.
Pod hasłem "Dzień z polskimi bohaterami" uczniowie klas: IVB, IVD i IVC w marcu uczestniczyli w dwóch lekcjach w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi.
W listopadzie 2018 roku 20 uczniów z klas VIII wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „GEO-PLANETA”.
31-03-2019

Wiosna, ach to Ty!

Dnia 22 marca 2019 roku w naszej szkole, na Radosnej Sali, odbyło się przedstawienie z okazji nadejścia wiosny.
19-03-2019

Trzymaj formę!

W związku o Ogólnopolskim Programem Trzymaj Formę w naszej szkole zostaje ogłoszony konkurs plastyczny "Trzymaj formę zdrowo i aktywnie". Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski