25.09.2019 odbyły się indywidualne biegi przełajowe w w Uniejowie na szczeblu wojewódzkim. Naszą szkołę reprezentowała Zuzia Wiernicka, Gaj Jakub, Grzesik Patryk i Nowak Mikołaj. Zuzia Wiernicka zajęła 11 miejsce w swojej kategorii, a Jakub Gaj 12.
8 października na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców. Sztafeta składała się z 8 zawodników, z których każdy miał do pokonania dystans 1000 m.
Dnia 8 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt rocznik 2005-2006 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Jeżeli posiadasz książki, których już nie potrzebujesz, podaruj je do biblioteki szkolnej!
W dniu 26.09.2019 r w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, którego celem jest propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy oraz zachęcanie Europejczyków do nauki języków obcych.
27 września w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji odbyła się dyskoteka. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Rozpoczęła się XVIII edycja Konkursu na Najlepszego Sportowca SP NR 12. Podajemy wyniki zebrane do 1. października. Szczegóły  TUTAJ.
Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszamy do konkursu plastycznego pod hasłem "Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy i JulianaTuwima".

Zapraszamy do Konkursu organizowanego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Dnia 20.09.2019 roku odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym.
17 lipca obchodziliśmy Światowy Dzień Emotikonów.  "Buźki" używamy w komunikatach tekstowych. Wyrażają one emocje, ułatwiają nam komunikację. Istnieją już od 35 lat!!!
16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.
W dniach 14-15 września uczeń klasy IIIe Franciszek Karpiński uczestniczył w I Turnieju Bokserskim im. Józefa Pisarskiego.
Wypoczęci, uśmiechnięci uczniowie wrócili do swoich klas, kolegów, koleżanek i wychowawców.
Głosować można w dniach od 1 do 15 września 2019 roku. Każdy głos jest bardzo ważny! Głosować można elektronicznie oraz w zorganizowanych na terenie miasta punktach do głosowania.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski