Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę warzyw i owoców dla Szkoły Podstawowej nr 12.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą dokumentacją dotyczącą oferty na dostawę warzyw i owoców dla Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników, które należy zakupić na nowy rok szkolny 2019/2020:
Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół otrzymali w piątek (21.06) wyróżnienia i nagrody za całoroczną pracę i wysokie oceny na świadectwach. Uroczystość odbyła się w Mediatece 800-lecia.
Pomimo trwających wakacji grupa uczniów naszej szkoły spotkała się z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem. Tematem spotkania była rozmowa o ekologii.
19 czerwca, podczas zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim, już po raz 17 dokonano podsumowania całorocznej rywalizacji w Plebiscycie na Sportowca Roku.
Wszystkim naszym uczniom życzymy wpaniałych, gorących wakacji i niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia we wrześniu!
W środę, 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Na apelu pożegnaliśmy absolwentów klasy VIII.
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Adam Majchrzak, uczeń klasy VIIS, sięgnął po tytuł Mistrza Polski do lat 14 w grze podwójnej w parze z Igorem Kubalką z Andrychowa. Mistrzostwa rozegrano w Szczecinie.
Wykaz najważniejszych sukcesów naszych uczniów w konkursach szkolnych.
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl