Nasza witryna szkolna świętuje 18 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)
Wszystkim uczniom SP 12 Dyrekcja Szkoły wraz z całym Gronem Pedagogicznym życzy wpaniałych, gorących wakacji i niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia we wrześniu!
Dnia 26 czerwca 2020 roku zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. To był bardzo trudny rok, a w szczególności ostatnie 3 miesiące, gdzie ze względu na pandemię koronawirusa, nauczanie odbywało się zdalnie.
Zakończył się Szkolny Konkurs Fotograficzny „Bądź książkowym bohaterem – wciel się w ulubioną postać literacką” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy.
Zakończył się Szkolny Konkurs Biblioteczny „WIELKANOC 2020 – projekt karty świątecznej” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy.
26-06-2020

II miejsce Patryka

Uczeń naszej szkoły, Patryk Wysmyk, zajął 2 miejsce w konkursie plastycznym pt. "Jan Paweł II - jego talent i pasje" zorganizowanym przez WODN w Piotrkowie trybunalskim. Gratulacje!
26-06-2020

Na okre wakacji zawieszamy Platformę Teams.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem wydawania świadectw za rok szkolny 2019/2020:
Wszystkich czytelników, zarówno uczniów i nauczycieli prosimy o zwrot wypożyczonych książek, podręczników oraz innych materiałów bibliotecznych.
W dniach 16-18 czerwca uczniowie klas ósmych sprawdzali wiedzę podczas egzaminów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Trzymamy kciuki za wysokie wyniki.
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z 20 marca br. uruchamiamy zdalne nauczanie. ZOBACZ ZADANIA
Zapraszamy do zapoznania się z pracami plastycznymi uczniów naszej szkoły.
Prosimy o zapoznanie się z informacją w załączniku dotyczącą rekrutacji.
Dokumenty związane z wprowadzeniem zajęć opiekuńczych oraz konsultacji uczniów z nauczycielami w naszej szkole.
Drodzy Uczniowie, w najbliższym czasie zaczniemy zdalną edukację z wykorzystaniem pakietu Microsoft Office 365. Prosimy zapoznać się poniżej z przewodnikiem przedstawiającym sposoby logowania oraz aplikacje, z których będziecie najczęściej korzystać.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl