12 października na Stadionie  "Concordii" odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt. Sztafeta składała się z 8 dziewcząt, które miały do pokonania dystans 800 m.
Dnia 12 października na stadionie Concordii reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Miasta w sztafetowych biegach przełajowych.
14 października nas uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności podczas programu artystycznego na uroczystej akademii z okazji Dnia Nauczyciela.
11 X uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niecodziennym spektaklu - występie Teatru Tańca "Kwieciste Gwiazdy".
Wiedzę przyrodniczą można przekazać podczas tradycyjnych lekcji. Jednakże to zajęcia w terenie stanowią dla uczniów najbardziej atrakcyjną formę uczenia się.
Dnia 22 września odbyły się indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
Rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą fotografię z wakacji.
06-10-2017

Sztuka Na Granicy

Nasza szkoła, jako jedna z trzech w naszym mieście (SP 12, 8, 13)  uczestniczy w projekcie Ministerstwa Kultury  i Dziedzictwa Narodowego "Sztuka Na Granicy". Naszą szkołę reprezentuje 10 uczniów klas IV-VII.
Dnia  9 października 2017 roku (poniedziałek) w naszej szkole odbędą się indywidualne zebrania z rodzicami.
Zapraszamy wszystkich rodziców oraz opiekunów naszych uczniów (Harmonogram spotkań)
W piątek 29 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopca. Jak zawsze zabawa była wyśmienita :) Zapraszamy do galerii zdjęć.
W naszej szkole uczniowie, podobnie jak w ubiegłych latach,  przygotowali wystawę poświęconą krajom Unii Europejskiej, na której znalazły się plakaty krajów Unii Europejskiej, ich najpiękniejsze, znane miejsca i budowle oraz inne ciekawostki.
Uczennica naszej szkoły Amelia Mikusek z klasy VIIc  wystąpiła wraz z zespołem KONTRA podczas Międzynarodowego Kongresu Praw Dziecka w Warszawie w dniach 13-15 września 2017 r.
15 września 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury rozstrzygnięto konkurs "Śladami historii Piotrkowa... lub swojego miasta".
Zaczynamy kolejny rok przygody z matematyką! Przez cały rok szkolny uczniowie klas IV-VII będą brali udział w rywalizacji międzyklasowej w różnych konkursach matematycznych. Mat-klasą zostaje klasa, która zdobędzie najwięcej punktów.
W naszej szkole od lat nie brakuje talentów w różnych dziedzinach. Pragniemy się pochwalić kolejnym z nich.

ul. Belzacka 104/106
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12piotrkow@op.pl

Niedziela 22 paździenika 2017

Filip, Sewer, Kordula, Marek, Kordian, Abercjusz, Alodia

Podoba Ci się nowa wersja naszej witryny?

Zobacz wyniki