Biblioteka szkolna ogłasza Konkurs Plastyczny z cyklu "Cztery pory roku" pod hasłem "Jesień - barwy i cienie".
Dnia 24.09.2020 roku odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym.
Ten cytat w pełni oddaje ideę Europejskiego Dnia Języków, obchodzonego 26 września. Święto zostało ustanowione w roku 2001, a jego celem jest propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy oraz zachęcanie Europejczyków do nauki języków obcych.
Informujemy, że w dniach 18IX i 21IX zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej placówce się nie odbędą: wykorzystanie dni wolnych do dyspozycji dyrektora szkoły.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej w artykule dotyczącymi dzialania świetlicy szkolnej.
Szanowni Państwo! Prosimy o zapoznanie się z Programem Wychowawczym i Profilaktyki na rok szkolny 2020/2021. Swoje sugestie prosimy o przekazanie wychowawcom na zebraniu z rodzicami. Kolorem zielonym zaznaczone są treści, na które w nowym roku szkolnym należy zwrócić szczególną uwagę. Pozdrawiamy
Wypoczęci, stęsknieni, uśmiechnięci - tak wyglądało rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/21. Inne niż zawsze, przez pandemię COVID-19. W maseczkach, zachowując reżimy sanitarne, uczniowie powrócili do szkoły i spotkali się z koleżankami i kolegami z klasy oraz wychowawcami. Życzymy Wam powodzenia w nowym roku szkolnym i nie zapominajcie o procedurach bezpieczeństwa!
Drodzy Rodzice/Uczeniowie! Prosimy o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w naszej szkole od dnia 1 września 2020 oraz wypełnienie poniższego oświadczenia.
Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, których dochód na jedną osobę w rodzinie nie przekracza 528,00 zł netto, mogą ubiegać się o pomoc o charakterze socjalnym, jaką jest stypendium szkolne.
Uwaga! W nowym roku szkolnym zmienią się godziny zajęć lekcyjnych. Prosimy o zapoznanie się z nimi!
Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników, które należy zakupić na nowy rok szkolny 2020/2021:
Nasza witryna szkolna świętuje 18 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski