W dniu 06.12.2018r. w świetlicy szkolnej odbyły się zabawy mikołajkowe połączone z ubieraniem choinki.
Dnia 7 grudnia w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt. Dziewczęta Szkoły Podstawowej nr 12 wygrały turniej zostając najlepszą drużyną żeńską województwa łódzkiego!!!
Rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Biblioteczny „Ja i moja ulubiona książka”.
28 listopada 2018roku na pływalni przy ul. Belzackiej odbyły się zawody drużynowe w pływaniu w ramach Mistrzostw Miasta w Sztafetach Pływackich.
Dnia 28 listopada 2018 r. na basenie przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Walczymy o sprzęt tenisowy i zajęcia z tenisa dla naszej szkoły!!! Ważny jest każdy głos!!! Każdego dnia można oddać z jednego telefonu, tabletu czy komputera 5 głosów. Bardzo prosimy o wsparcie!!!

Trwa kolejna edycja Konkursu "Klasa Roku", którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski. Rywalizują ze sobą uczniowie klas  klas IV-VIII.  Nagrody dla najlepszych klas zostaną wręczone na uroczystym apelu kończącym rok szkolny. Zachęcamy do zabawy!
Trwa XVII edycja Konkursu na Najlepszego Sportowca SP NR 12. Podajemy wyniki zebrane do 3. grudnia. Szczegóły  TUTAJ.
W tradycyjnie organizowanym, corocznie przez piotrkowski OSiR, Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja SP nr 12 Piotrków Tryb.
Przedstawiciele naszej szkoły wywalczyli II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Życzliwość ważna rzecz" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
25 listopada przypadał Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasza świetlica postanowiła uczcić kolejną rocznicę tego święta.
30 listopada w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII. Jak zawsze było duuuużo zabawy :)
Wieczór andrzejkowy to czas, kiedy wróżby okazują się wyjątkowo trafne, dlatego w tym dniu uczniowie naszej szkoły zajrzeli w przyszłość, by dowiedzieć się, co ona przyniesie.
Pod koniec listopada w klasach II i III odbył się  Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna" zorganizowany przez Katarzynę Poterałę, Agnieszkę Fijałkowską i Katarzynę Magrzyk. Prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny dla Patryka Wysmyka.
W dniu 21 listopada 2018 roku uczniowie klasy IV e i VI b uczestniczyli w warsztatach ekologicznych w Europe Direct w Piotrkowie Tryb.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl