5 uczniów naszej szkoły: Anastazja Król (5f), Szymon Bonarek (5e), Marta Nadajewska (6d), Barbara Pruszczyk (8c) i Joanna Wasilewska (8c) awansowało do Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Pix Programming Challenge!!!
W tradycyjnie organizowanym, corocznie przez piotrkowski OSiR, Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja SP nr 12 Piotrków Tryb.
Na początku grudnia poznaliśmy wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr 2019", organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz firmę Learnetic SA.
6 grudnia jak tradycja nakazuje obchodzimy imieniny Mikołaja. W tym dniu wychowankowie   świetlicy uczestniczyli w cyklu zajęć przybliżającym im postać św. Mikołaja.
W dniu 21 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się coroczne "Spotkanie z historią" dla uczniów klas pierwszych.
Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą dostawy artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej Nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim w 2020 r.
6 grudnia na uczniów idących do szkoły czekała niespodzianka - olbrzymi Mikołaj zapraszający na lekcje :) Z kolei w szkole zaroiło się od małych mikołajków w czerwonych czapeczkach. Świąteczna atmosfera wkroczyła w mury naszej szkoły :)
06-12-2019

Bezpieczny Internet

Uczniowie klas II i III wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych przez nauczycielki informatyki naszej szkoły, promujących bezpioeczne zachowania w Internecie. Uczniowie w trakcie zajęć mogli sami podejmować decyzje i obejrzeć konsekwencje złych wyborów.
22 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas I - III. Jak zawsze było mnóstwo zabawy :)
20 listopada uczniowie klasy I b wzięli udział w zajęciach bibliotecznych w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Andrzejki to specyficzna tradycja – ma elementy zarówno pogańskie, jak i chrześcijańskie, więc czasem budzi kontrowersje.
W naszej szkole odbyło się podsumowanie programu "Bezpieczne życie", który realizowany był przez cały rok przez wszystkie szkoły podstawowe naszego miasta.
25 listopada przypadał Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasza świetlica postanowiła uczcić kolejną rocznicę tego święta.
Dnia 25 listopada w hali sportowej „Relax” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
W dniu 26 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych  z pielęgniarką szkolną Elżbietą Jagodzińską.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski