W sobotę, 15 czerwca 2019r., w Przedborzu uczestnicy 40. Jubileuszowego Ogólnopolskiego Spotkania w niepowtarzalny sposób wsłuchiwali się w słowa Poezji Marii Konopnickiej.
Adam Majchrzak, uczeń klasy VIIS, sięgnął po tytuł Mistrza Polski do lat 14 w grze podwójnej w parze z Igorem Kubalką z Andrychowa. Mistrzostwa rozegrano w Szczecinie.
Wykaz najważniejszych sukcesów naszych uczniów w konkursach szkolnych.
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019r. zgodnie z poniższym harmonogramem:
Poznaliśmy zwycięzców XII  Konkursu na najciekawszą grafikę komputerową wykonaną w programie graficznym MS Paint dla uczniów klas czwartych.
Dobiega końca XVII edycja Konkursu na Najlepszego Sportowca SP NR 12. Podajemy wyniki zebrane do 6. czerwca. Szczegóły  TUTAJ.
Drogi Ósmoklasisto! Drodzy Rodzice! Prosimy o zapoznanie się z poniższym filmem instruktażowym dotyczącym logowania się uczniów do systemu rekrutacji uczniów do szkół ponadpodstawowych.
Trwa kolejna edycja Konkursu "Klasa Roku", którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski. Rywalizują ze sobą uczniowie klas  klas IV-VIII.  Nagrody dla najlepszych klas zostaną wręczone na uroczystym apelu kończącym rok szkolny. Zachęcamy do zabawy!

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski