22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor Anna Kulisa wraz z wychowawcami wręczyła najlepszym uczniom naszej szkoły nagrody i wyróżnienia. Poznaliśmy także najlepszych 10 Sportowców Roku.
20 czerwca na Zamku Królewskim najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół otrzymali nagrody wyróżnienia za całoroczną pracę i wysokie oceny na świadectwach przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztofa Chojniaka.
W związku z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w  SP 12 zaplanowano wystawę: 100 na 100, czyli sto wydarzeń dziejowych na stulecie odzyskania niepodległości.
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018
Wykaz najważniejszych sukcesów naszych uczniów w konkursach szkolnych.
Nasza witryna szkolna świętuje 16 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)
21 czerwca 2018 roku, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 już po raz szesnasty dokonano podsumowania całorocznej rywalizacji w Plebiscycie na Sportowca Roku.
Wszystkim naszym uczniom życzymy wpaniałych, gorących wakacji i niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia we wrześniu!
Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników, które należy zakupić na nowy rok szkolny 2018/2019:
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

ul. Belzacka 104/106
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12piotrkow@op.pl

Sobota 21 lipca 2018

Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast

Cieszysz się, że wkrótce rozpoczynają się wakacje?

Zobacz wyniki