W dniu 23 marca 2018r. odbył się VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego pod patronatem Wójta Gminy Wola Krzysztoporska.
W dniu 10 kwietnia w naszej szkole zakończyły się rozgrywki Międzyszkolnej Ligi OSiR w piłce koszykowej dziewcząt.
W Kutnie rozegrany został finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w koszykówce chłopców.
Biblioteka szkolna ogłasza Konkurs Plastyczny z cyklu Cztery pory roku pod hasłem  "Barwy i cienie- wiosna”. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – VII.
Zapraszamy uczniów klas I-VII do udziału w IX Edycji Konkursu Pięknego Czytania „Czytała babcia, czytała mama, czytam ja”.

Dnia 22 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się XV SZKOLNY KONKUR RECYTATORSKI dla uczniów klas I – III pod hasłem „Podróże na piórze – wiersze Wandy Chotomskiej”.
Poznaliśmy zwycięzców Konkursu "Leprechaun - przyjazny skrzat!". W głosowaniu na najładniejszą pracę wzięło 749 osób.
Trway XVI edycja Plebiscytu na Najlepszego Sportowca SP NR 12. Podajemy wyniki zebrane do 6.kwietnia. Szczegóły  TUTAJ.
Znamy już wyniki konkursu matematycznego Olimpus.
03-04-2018

Wiosna, ach to Ty!

Dnia 27 marca uczniowie klas IIb i IIIg wraz z wychowawczyniami przygotowali dla wszystkich uczniów klas I-III naszej szkoły bajecznie kolorowe przedstawienie "Wiosna, ach to Ty!". Nie zabrakło pięknych, barwnych strojów i wesołej, wiosennej muzyki.

Wesołych i rodzinnych Świąt!
Uczniowie klas IV wykonali przepiękne kartki wielkanocne, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój.  Zapraszamy do obejrzenia :)
Dnia 10.03.2018r. /sobota/ w Szkole Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Tryb. odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych pod hasłem „Nasz Piotrków”.
W związku z tym matematycznym świętem  14 marca 2018 odbyło się wielkie „Poszukiwanie liczby Pi” . Zabawa polegała na jak najdokładniejszym odmierzeniu „na oko” 314 gramów ziaren zboża.
Uczniowie naszej szkoły: Jakub Milczarek kl. VIe, Jakub Gaj VIs i Miłosz Renkiel VIs zajęli II miejsce w międzyszkolnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

ul. Belzacka 104/106
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12piotrkow@op.pl

Piątek 20 kwietnia 2018

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Podoba Ci się nowa wersja naszej witryny?

Zobacz wyniki