W dniu 14 lutego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w pływaniu indywidualnym dziewcząt na dystansie 25 m stylem dowolnym.
21-02-2018

Zabawa z maczugami

W ferie w naszej szkole odbyły się zajęcia sprawnościowe, wyglądające bardzo widowiskowo walki na maczugi materiałowe.
Trwa kolejna edycja Konkursu "Klasa Roku", którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski. Rywalizują ze sobą uczniowie klas  klas IV-VII.  Nagrody dla najlepszych klas zostaną wręczone na uroczystym apelu kończącym rok szkolny. Zachęcamy do zabawy!
Troje uczniów naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „GEO-PLANETA”.
Dnia 23 stycznia 2018 r.  w małej sali gimnastycznej  odbyło się spotkanie z rycerzem, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich:
III c, III d, III e oraz III j.
W dniu 22 stycznia 2018 roku w ramach obchodów ogólnopolskiego święta Ligi Ochrony Przyrody w naszej Szkole gościliśmy Pana Maciej Sobańskiego, specjalistę ds. ochrony przyrody z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego - Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych.
12-02-2018

Podziękowanie

Szkolna biblioteka ”Książkolandia” składa serdeczne podziękowanie za nieodpłatne przekazanie na rzecz biblioteki 80. pozycji książkowych, które w znacznym stopniu zwiększyły nasz księgozbiór.
Karnawał w świetlicy. Pod takim hasłem 25.01.2018r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą maskę karnawałową".
12-02-2018

Zawiadomienie!

W dniach od 12.02 - 19.03.2018 roku przeprowadzona będzie rekrutacja dzieci do klas I na rok szkolny 2018/2019 zamieszkałych w obwodzie szkoły.
W trakcie tych ferii, dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez piotrkowskich policjantów.
25 stycznia odbyły się Mistrzostwa Miasta w "Czwórkach" Siatkarskich Chłopców. Nasza drużyna nie dała szans przeciwnikom i wygrała wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet jednego seta!
22 stycznia 2018 zostały rozegrane w naszej szkole Mistrzostwa Piotrkowa w "Czwórkach" Siatkarskich dziewcząt. Nasz zespół zajął w nich III miejsce.
06-02-2018

Bezpieczne ferie

Uczniowie klas: IIe i IId wraz z wychowawcami przygotowali apel poświęcony bezpiecznym feriom.
Reprezentacja Szkoły SP 12 w składzie: Aleksander Juszyński, Adam Majchrzak i Miłosz Renkiel pod opieką nauczyciela wf – Wiesława Kozicy, w finale drużynowych mistrzostw województwa szkół podstawowych, rozegranym w hali sportowej w Rawie Mazowieckiej, wywalczyła 6 miejsce.
Tak uczniowie klas IV-VII pomagają zwierzętom z piotrkowskiego schroniska przetrwać zimę.

ul. Belzacka 104/106
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12piotrkow@op.pl

Czwartek 22 lutego 2018

Marta, Małgorzata, Marwald, Konkordia, Wrocisław, Marold, Chociebąd

Podoba Ci się nowa wersja naszej witryny?

Zobacz wyniki